Polish Chinese (Simplified) Dutch English German Hungarian
×

Uwaga

Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Rozwiązanie dedykowane dla lotnictwa lekkiego i ultralekkiego, pozwalające na szkolenie pilotów i kadetów lotnictwa na dowolnym statku powietrznym. W ramach prowadzonych prac powstały 2 warianty urządzenia - stacjonarny i mobilny. Symulator wykorzystuje parametry lotu pobrane z rzeczywistych maszyn latających.

Czytaj więcej...

Produkt dedykowany dla wymagających pasjonatów nurkowania (amatorów i nurków technicznych), pozwalający na zwiększenie możliwości poruszania się pod wodą. Jest wykorzystywany w celu zwiększenia dystansu oraz głębokości, jakie może pokonać nurek przy zejściu pod wodę. Dzięki innowacyjnej konstrukcji silnika osiągnięto większą niezawodność oraz wydajność napędu.

Czytaj więcej...

Rozwiązanie z zakresu automatyzacji i robotyzacji dla zastosowań przemysłowych. Umożliwia grupowanie określonej partii desek w zadane grupy (palety). Wykorzystuje do tego celu chwytaki sterowane pneumatycznie, które pozwalają na przenoszenie określonych przedmiotów we wskazane miejsce, a następnie dokonywany jest ich montaż.

Czytaj więcej...

Innowacyjne rozwiązanie w postaci elektronicznego systemu, poprawiające efektywność treningu pływackiego. Jego idea opiera się na zastosowaniu modułu sterującego sygnałem świetlnym (wyświetlany za pomocą taśmy z diodami LED, rozłożonej wzdłuż dna basenu), sterowanym za pomocą urządzenia mobilnego. Rozbudowana liczba wariantów dla treningów pozwala na dopasowanie do umiejętność i potrzeb indywidualnych trenującego.

Czytaj więcej...

Hybrydowy napęd zaprojektowany i wytworzony dla branży motoryzacyjnej i lotniczej, o szerokim zakresie stosowania. Opracowana jednostka napędowa została wykorzystana w produkcji lekkiego szybowca o napędzie pneumatycznym oraz lotniskowego pojazdu serwisowego o napędzie hybrydowym (pneumatyczno-elektrycznym).

Czytaj więcej...