Polish Chinese (Simplified) Dutch English German Hungarian

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania dołącz do naszego zespołu jako:

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:
konstruowanie maszyn i urządzeń w 3D,
tworzeniem rysunków wykonawczych,
zamawianie podzespołów wchodzących w skład zaprojektowanych urządzeń.

Wymagania:
dobra znajomość obsługi programu konstrukcyjnego 3D,
biegła znajomość rysunku technicznego,
umiejętność konstruowania urządzeń mechanicznych,
prawo jazdy,
wykształcenie wyższe.

Oferujemy:
pracę w Krośnie,
płacę zależną od umiejętności,
urozmaicony wachlarz konstruowanych urządzeń,

Pisemne zgłoszenia ( w tytule maila prosimy dopisać ,,Konstruktor”) zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować w terminie do 20 czerwca 2015 r. na:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie ustawą z dnia 29.08.997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.923 z późn. zm.)"