Polish Chinese (Simplified) Dutch English German Hungarian

Symulator lotu

Rozwiązanie dedykowane dla lotnictwa lekkiego i ultralekkiego, pozwalające na szkolenie pilotów i kadetów lotnictwa na dowolnym statku powietrznym. W ramach prowadzonych prac powstały 2 warianty urządzenia - stacjonarny i mobilny. Symulator wykorzystuje parametry lotu pobrane z rzeczywistych maszyn latających.

więcej

Trenażer dla pływaków

Innowacyjne rozwiązanie w postaci elektronicznego systemu, poprawiające efektywność treningu pływackiego. Jego idea opiera się na zastosowaniu modułu sterującego sygnałem świetlnym (wyświetlany za pomocą taśmy z diodami LED, rozłożonej wzdłuż dna basenu), sterowanym za pomocą urządzenia mobilnego. Rozbudowana liczba wariantów dla treningów pozwala na dopasowanie do umiejętność i potrzeb indywidualnych trenującego.

więcej

Latarka STX3-32

Latarka SLX3 – 32 jest to wygodne oświetlenie podwodne stworzone z myślą o pasjonatach nurkowania, wykonane w nowoczesnej technologii. Jako jedna z niewielu latarek na rynku, SLX3-32 łączy w sobie budowę typowego backup’u z mocą głównego źródła światła. Jej głównym przeznaczeniem jest wykorzystanie podczas nurkowania, ale latarka doskonale sprawdza się także w środowisku lądowym. Przystosowana jest do użytkowania pod wodą do głębokości 150 m. Zastosowanie akumulatora LiFePO4 sprawia, że model SLX3 – 32 cechuje najwyższa na rynku sprawność energetyczna.

więcej

Pojazd inspekcyjny

Autonomiczny pojazd jeżdżąco – kroczący. Projekt został opracowany z myślą o systemie kontroli ładunków kontenerowych w portach i terminalach morskich oraz lądowych i lotniczych, jak też bezpośrednio w trakcie transportu. Rozwiązanie posiada autonomiczny charakter dzięki autorskim algorytmom. Głównym zadaniem jest obsługa dedykowanych filtrów zbierających próbki powietrza z wnętrza kontenera. Dodatkowo wyposażone jest w szereg czujników i sensorów oraz szerokokątną kamerę.

więcej