Polish Chinese (Simplified) Dutch English German Hungarian
×

Uwaga

Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.

Latarka SLX3 – 32 jest to wygodne oświetlenie podwodne stworzone z myślą o pasjonatach nurkowania, wykonane w nowoczesnej technologii. Jako jedna z niewielu latarek na rynku, SLX3-32 łączy w sobie budowę typowego backup’u z mocą głównego źródła światła. Jej głównym przeznaczeniem jest wykorzystanie podczas nurkowania, ale latarka doskonale sprawdza się także w środowisku lądowym. Przystosowana jest do użytkowania pod wodą do głębokości 150 m. Zastosowanie akumulatora LiFePO4 sprawia, że model SLX3 – 32 cechuje najwyższa na rynku sprawność energetyczna. Na funkcjonalność urządzenia składa się również ergonomiczna budowa, tłoczona rękojeść ułatwiająca utrzymanie latarki nawet w rękawicach. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania rączki lub uchwytu Goodman soft. Urządzenie posiada konstrukcję odporną na wstrząsy wykonaną z lekkiego stopu aluminium pokrytego anodą.

Specyfikacja latarki SLX3 – 32:Źródło światła

3x Cree LED XP-L

Szerokość strumienia światła

6 stopni

Ilość poziomów jasności

2

Typ i pojemność akumulatora

litowy LiFePO4, 10Ah

Napięcie nominalne akum.

3.2V

Rozmiar latarki

74 mm x 220 mm

Waga z akumulatorem

700 g

Waga bez akumulatora

400 g

Czas ładowania

1-4 godz., w zależności od stopnia rozładowania akumulatoraProducent oferuje szeroką gamę latarek w zależności od preferencji: latarkę z możliwością zamontowania uchwytu Goodman soft, z trwale przymocowaną rączką oraz z możliwością doczepienia uchwytów mocujących

Akumulator do latarki SLX 3 – 32

Akumulator posiada żywotność ponad 2000 cykli ładowania, niski poziom samorozładowania oraz krótki czas ładowania, co jest bardzo praktyczne. W pełni naładowany akumulator pozwala na używanie latarki na I stopniu świecenia przez 300 min., a na II stopniu przez ok. 85 min (przy spadku natężenia światła do około 80%). Średni czas ładowania wynosi około 2 godzin.


Pojemność nominalna

10 Ah

Napięcie nominalne

3,2V

Wymiary

φ39 x 121 mm

Waga

320 g

Czas ładowania

1 – 4 godzin (w zależności od stopnia rozładowania)Ładowarka

Bezpieczna i niezawodna ładowarka do Latarki SLX3-32 przeznaczona jest do obsługi akumulatorów LiFePO4. Może być zasilana z napięcia AC 100 V – 240 V. Zastosowanie aluminiowej obudowy skutecznie chroni przed uszkodzeniami zewnętrznymi, a wbudowany wentylator zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Producent sprzętu zadbał również o bezpieczeństwo – ładowarka posiada zabezpieczenie temperaturowe, które uniemożliwia przegrzanie się urządzenia. Z uwagi na duże możliwości ładowarki konieczne jest zapoznanie się z dołączoną instrukcją przed rozpoczęciem obsługi urządzenia.

Głowica 3LED

Głowica z powodzeniem może być wykorzystywana przy nurkowaniach rekreacyjnych i technicznych, jest również idealna do komunikowania się za pomocą strumienia światła. Wyposażona jest w 3 diody Cree LED XP – L i posiada dwa poziomy jasności. Głowica zabezpieczona jest dwoma uszczelkami typu o –ring. Obecnie na ukończeniu są pracę nad głowicą z 9 diodami o bardzo mocnym strumieniu światła oraz nad głowicy z cieplejszą barwą światła idealną do podwodnej fotografii.

Realizacje

Symulator lotu


Trenażer dla pływaków


Pojazd inspekcyjny


Latarka SLX3-32

Galeria zdjeć

{gallery}latarka{/gallery}