Polish Chinese (Simplified) Dutch English German Hungarian

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

W nawiązaniu do art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., niniejszym informujemy, iż:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Synergy Technologies sp. z o.o. z siedzibą w Krośnie, wpisane do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000442789.

2. Twoje dane osobowe są przetwarzane, ponieważ jest to niezbędne w celu realizacji zawartej z Tobą umowy, w tym do świadczenia usług drogą elektroniczną, obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz (np. drogą telefoniczną lub poprzez e-mail), kontaktowania się z Tobą, w tym w celach związanych bezpośrednio ze świadczeniem usług.

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych.

3. Twoje dane osobowe nie będą bez wyrażenia przez Ciebie zgody przekazywane do żadnych innych podmiotów krajowych.

4. Twoje dane osobowe nie będą bez wyrażenia przez Ciebie zgody przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

5. Twoje dane osobowe przechowujemy przez czas obowiązywania umowy, którą z nami zawarłeś, a także po jej zakończeniu w celach:

· wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa; w szczególności podatkowych i rachunkowych,

· dochodzenia roszczeń w związku z wykonaniem umowy.

6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także w dowolnym momencie prawo do cofnięcia zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (gdy przetwarza nie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7. W sprawach ochrony swoich danych osobowych oraz realizacji swoich praw możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

8. Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego.

9. Podane przez Ciebie danych jest dobrowolne. Jeżeli jednak ich nie podasz, nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł korzystać z naszego serwisu.

10. Nasza strona internetowa może zawierać odnośniki do stron internetowych osób trzecich. Podczas uzyskiwania dostępu do tego rodzaju stron internetowych osób trzecich należy pamiętać, że każda z takich stron internetowych posiada własną politykę prywatności.